„Adrenalina” w reż. Ewy Galicy - mamy już wrześniowe terminy!Za nami premiera „Adrenaliny” w reżyserii Ewy Galicy - to intensywna opowieść o współczesnej Warszawie, widzianej przez pryzmat praskich podwórek, uzależnień i desperackiego poszukiwania wolności. Kolejne pokazy już we wrześniu.